İşinizi Neden E-Ticarete Taşımalısınız ?

Türkiye’de her geçen gün bir çok işletmenin işlerini internete taşıdığına, yeni yeni e-ticaret sitelerinin piyasaya girdiğine, büyük holdinglerin ve firmaların e-ticaret ile ilgili girişimlerine şahit oluyoruz. Bunun bir çok sebebi olmasına karşın aslında başlıca sebepleri internet kullanıcı sayısının  ve internet üzerinden alışveriş yapan kişi sayısının her geçen gün artışı, e-ticaret’in önemini anlayan rakipleri arasında fark yaratmak isteyen işletmelerin de bu pazarda yer almak isteyişidir.
2011 yılı ile ilgili olarak e-ticaret pazar hacmi 2005 yılına göre 16 kat artarak 23 milyar liraya ulaştığını sizlerle paylaşmıştık. Bu hızlı büyümenin bir sonucu olarak da Türkiye, dünya da e-ticaret alanında en hızlı büyüyen ikinci e-ticaret pazarı olduğunu yazmıştık.İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Sektör ile ilgili Türkiye’de e-ticaret alanındaki büyümenin önümüzdeki yıllarda da  devam edeceği düşünülürken, siz neden işinizi internete taşıyarak bir e-ticaret sitesi açmalısınız? E-ticaret yapmanızın işletmenize sağlayacağı avantajlar nelerdir bunları sıralamaya çalışalım.

İşinizi e-ticaret’e taşımanızın Avantajları Nelerdir?

Bulunduğunuz semt, ilçe, il sınırını kaldırarak daha geniş kitlelere erişim olanağı sunması,
Yeni pazarlar ve yeni müşteri kazanımı sağlaması,
Yeni bir şube açmanıza oranla oldukça düşük yatırım ve işletme maliyeti sunması,
Müşterilerinize 7/24 doğrudan erişim olanağı sağlaması,
Firmanıza müşterilerinizin gözünde prestij katması,
Müşterileriniz ile aranızdaki etkileşimi ve iletişimi arttırması,

Bugün sizde işinizi internete taşıyın ve e-ticaret’e başlayın. Bugün e-ticaret’e başlamanız size rakipleriniz karşısında ekonomik anlamda katma değer ve teknolojik avantaj sağlayacaktır.

Detaylı Bilgi ve E-Ticaret Referanslarımız için Bizimle bağlantıya geçiniz ..

Tel : 0212 706 07 07 –  0541 568 30 98

HASAN BASRİ BALCI

2005 yılından bu yana web tasarım ve programlama üzerine çalışıyorum.. Meslek hayatımda, bildiklerimi, gördüklerimi, sevdiklerimi, fikirlerimi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum.