Sothink Video Converter ile video formatlarını kolayca dönüştürün

Video formatlarını birbirine dönüştürmek, uzun videoları kırpmak veya mobil cihazlara uyumlu hale getirmek hala çoğumuz için büyük bir problem. Bu gibi işler için üretilen yazılımların çoğu ya çok karışık, ya tüm ihtiyaçlarımızı karşılamaya yetecek kadar yetenekli değil ya da malum uçuk fiyatlara satılıyor.

Bu noktada sizlere ücretsiz versiyonuyla dahi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm temel dönüştürme işlemlerini sorunsuz biçimde ve zorlanmadan yapabileceğiniz, HD video işleme gibi profesyonel işlemler için ise sadece $24.95 karşılığı pro versiyona geçebileceğiniz maharetli video dönüştürme programı Sothink Video Converter‘dan bahsedeceğim.

Gayet basit bir arayüze sahip olan kullanıcı dostu bu program sayesinde bilgisayarınızdaki videoları hangi formatta olursa olsun kolayca farklı bir formata dönüştürebilir; kesebilir, zoom yapabilir, boyut, codec, frame hızı gibi özelliklerini bir kaç ufak dokunuşla saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz. Üzerinde değişiklik yaptığınız videoları Sony Playstation, MP3-MP4 oynatıcılar ve PDA’lar gibi cihazlarınıza uyumlu biçimde transfer edip dilediğiniz zaman izlemek üzere yanınızda taşıyabilir veya Youtube gibi video paylaşım sitelerinde paylaşmak üzere kaydedebilirsiniz.

Programın desteklediği / dönüştürebildiği formatlar:
AVI, MP4, FLV, ASF, WMV, MKV, MOV, MPEG, H.264, RM, 3GP, M2TS, MP3, WMA, AAC, OGG, WAV, YouTube, CD/VCD/SVCD/DVD

Sothink Video Converter hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz versiyonunu indirip hemen kullanmaya başlamak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.sothinkmedia.com/video-converter/

ergonomik

HASAN BASRİ BALCI

2005 yılından bu yana web tasarım ve programlama üzerine çalışıyorum.. Meslek hayatımda, bildiklerimi, gördüklerimi, sevdiklerimi, fikirlerimi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum.